Zapisz się na nasze newslettery!

Na tej stronie można dokonać subskrypcji biuletynów informacyjnych i otrzymywać najświeższe informacje o Centralnej Bazie Danych Geologicznych

Należy wybrać listy do zasubskrybowania:

CBDG - dane
Informacje o nowych grupach danych w zasobach CBDG
CBDG - wydarzenia
Informacje o wydarzeniach dotyczących CBDG.
pole obowiązkowe
e-mail
ImięSubskrypcja newslettera jest jednocześnie zgodą na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego CBDG, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Administratorem danych osobowych jest Centralna Baza Danych Geologicznych.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, lub usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Edycji swoich danych osobowych lub wypisania się można dokonać na tej stronie albo wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: cbdg@pgi.gov.pl. Okres przechowywania danych osobowych będzie trwał do momentu wypisania się z newslettera.